Teade

Ootame uusi ja vanu tantsuhuvilisi lapsi ning aeroobikahuvilisi täiskasvanuid Hotspordi rühmadesse!
Hotspordi treeningud toimuvad Tiskres, Paides, Amblas ja Türil

Aeroobikastiilid

FUNKTSIONAALNE TREENING on tund, kus põhirõhk on asetatud lihastreeningule. Tunni esimeses pooles tehakse lihtsaid liikumisi ning edasi järgneb lihastreening, kus erinevaid jõuharjutusi sooritades treenitakse lihasvastupidavust, tugevdades tasakaalustatult kõiki lihasrühmi. Sobib hästi neile kes pelgavad keerulisi sammukominatsioone, sest tegemist on lihtsa kuid väga tõhusa treeninguga. Koormuse tõhustamiseks kasutatakse sageli abivahendeid (step-pink, hantlid jne.) Tund annab hea füüsilise koormuse ja  oma lihtsuse tõttu on sobiv ka algajatele.


RINGTREENING
   toimub intervallmeetodil, kus  aeroobne koormus
vaheldub rahulikuma lihasvastupidavustreeninguga. Tunni aeroobne osa parandab aeroobset vastupidavust ja annab tõhusa koormuse südameveresoonkonnale.  Jõuharjutused on suunatud probleemsetele piirkondadele – tuharad, reied, kõht. Ringtreening on ideaalne rasvapõletustreening.
Tund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud harrastajatele.

INTERVALBODY on vaheldusrikas body treening intervall meetodil, kus kombinatsioon vaheldub erinevate lihasrühmade treenimisega.Treening lõpeb venitusega.Tund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud harrastajatele.

HILOW+STRECHING on pikema sammukombinatsiooniga treening, kus põhirõhk on vastupidavuse arendamisel. Treeningu teises pooles venitatakse põhjalikult läbi kõik suuremad lihasrühmad.Tund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud harrastajatele.


STEPAEROOBIKA
on treeningtund, kus kasutatakse spetsiaalset step-pinki.

Erinevate sammukombinatsioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Tund sobib edasijõudnud harrastajatele.

 


 

Tutvu ka meie jagatava infoga sotsiaalmeedias: