Teade

Ootame uusi ja vanu tantsuhuvilisi lapsi ning aeroobikahuvilisi täiskasvanuid Hotspordi rühmadesse!
Hotspordi treeningud toimuvad Tiskres, Paides, Amblas ja Türil

Hotsport võtab vastu uusi soovijaid miniklassi ja lasteklassi rühmvõimlemise rühmadesse ning 1-4 kl. tüdrukuid tantsulise võimlemise rühma!

Ootame uusi lapsi järgmistesse rühmadesse:
5-9.a. rühmvõimlemine
10-12. a. rühmvõimlemine
1-4 kl. tantsuline võimlemine

 

Registreerimiseks kirjuta: lapse nimi, sünnipäev, kuu ja aasta ning ema nimi ja telefoni number. Samuti kirjuta kas sa soovid teha rühmvõimlemist või tantsulist võimlemist.  Saada andmed Hotspordi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Peale registreerimise lõppu saadame täpsema info mais toimuvate treeningute kohta.

Hotspordi rühmvõimlejad on juba 5 aastat olnud väga edukad üle-Eestilistel rühmvõimlemise võistlustel. Kui sa tahad saada painduvaks võimlejaks ning sulle meeldib võistlemine, siis tule proovi rühmvõimlemise treeninguid.

Hotspordi tantsulise võimlemise rühmad on pääsenud mitmel korral üle-Eestilise võimlemisfestivali Gymnafesi finaali ja Kauni Rühiga Ellu võimlemisfestivalilt oleme igal aastal saanud ilusate etteastete eest kuldplaate. Samuti võtame juba aastaid osa Kalevi võimlemispäevadest, Koolitantsust, Tantsupeost ja Tallinna võimlemispeost. Kui sa tahad saada painduvaks, arendada koordinatsiooni ning sulle meeldib esineda, siis tule proovi tantsulise võimlemise treeninguid.

 

15-19 august 2011. a. on võimalus kõigil võimlejatel ja tantsijatel osaleda Hotspordi laagris!

Tutvu ka meie jagatava infoga sotsiaalmeedias: